
ul. Polna 14n
Domki Frajda mieszczą się w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. Do plaży jest 12 minut spacerkiem, blisko znajduje się sklep wielobranżowy.
Dla naszych Gości oddajemy 8 domków, które mieszczą 8 apartamentów dwupoziomowych i 5 pokoi studio – osobne wejście z antresoli. Zmotoryzowanym zapewniamy miejsce parkingowe na terenie ośrodka lub terenie do niego przynależnym.
Naszym Gościom udostępniamy duży teren do odpoczynku, w skład którego wchodzą:
Na terenie obiektu jest możliwość korzystania z bezpłatnego bezprzewodowego Internetu.
Goście mają do wyboru:
Apartamenty - maksymalnie dla 6 osób
Studio - dla 4 osób.
Nasze apartamenty są dwupoziomowe - znajdziesz tutaj salon z aneksem kuchennym i łazienką, mieszczące się na parterze. W salonie mieści się wygodny stół do spożywania posiłków oraz komfortowa dwuosobowa sofa rozkładana z pościelą do snu i relaksu przed telewizorem płasko-ekranowym.
Aneks kuchenny został wyposażony w sprzęt AGD: chłodziarkę z zamrażalnikiem, zmywarkę, płytę indukcyjną oraz niezbędne naczynia i przybory kuchenne.
Łazienkę wyposażyliśmy w kabinę prysznicową z brodzikiem, ręczniki i suszarkę do włosów. Na I piętrze znajdują się zostały dwie sypialnie, w jednej jest łóżko małżeńskie, w drugiej dwa łóżka jednoosobowe. Nasz apartament przewidziany został dla maksymalnie 6 osób.
Pokój typu studio pomieści maksymalnie 4 osoby. Znajduje się tutaj aneks kuchenny i łazienka. Wyposażenie pokoju to dwie dwuosobowe sofy rozkładane z pościelą, telewizor płasko-ekranowy i wygodny stół do spożywania posiłków.
W aneksie kuchennym dla wygody gości umieściliśmy sprzęt AGD: lodówka z zamrażalnikiem, zmywarka, płyta indukcyjna oraz wszelkie niezbędne naczynia i przybory kuchenne. Łazienka posiada kabinę prysznicową z brodzikiem, znajdują się w niej też ręczniki i suszarka do włosów.
Zobacz oferty specjalne, które czekają na Ciebie w Frajda - apartamenty.
Wiecej o Frajda - apartamenty w Rewalu na noclegi.net.pl - zachęcamy do poznania. Mamy też w Rewalu nad morzem inne apartamenty.
Ciekawe miejsca blisko Frajda - apartamenty nad morzem.
Apartament nad morzem Frajda - apartamenty w Rewalu - dokładny adres Albatrosa 8. Mamy pakiety, atrakcje i Pomorze Zachodnie.